русский   english О компании   |   Креатив   |   Портфолио   |   Услуги   |   Клиенты   |   Вакансии   |   Контакты   |   ВИДЕО-ВЫСТАВКИ   |   Портфолио

на главную
Реклама в прессе
«Креатив как он есть»
Медиа–аудит
Реклама на радио
Размещение рекламы в прессе
Реклама на ТВ
Реклама в интернете
Реклама в метро
Реклама на транспорте
Наружная реклама
Выставки
Полиграфия
Сувенирная продукция
3D полы. Внутренняя реклама
Видеопроекторы
BTL
PR
Продакшн
Маркетинг
Оформить заказ

    Новости    

/ О компании / Новости

Все новости...

2020-05-25

Вийшов новий рекламний ролик HELL з Брюсом Віллісом

Тепер Брюса Вілліса можна побачити не тільки з HELL ENERGY, але і з напоєм HELL ENERGY Coffee — у новому рекламному ролику.

Актора супроводжує гарна молода жінка. Рекламний ролик, знятий в Нью-Йорку за участі голлівудської зірки, транслюватиметься сьогодні на телебаченні та у соціальних мережах вперше.

HELL ENERGY і Брюс Вілліс вдруге об'єдналися задля реклами. Актор дав згоду залишитися обличчям бренду ще на два роки. Компанія HELL, яка експортує продукцію в більш ніж у 50 країн світу і є лідером на ринку в декількох з них, також підписала контракт із Зулейкою Ріверою, яка здобула титул найкрасивішої жінки  в світі та зіграла головну жіночу роль у найпопулярнішому музичному відео всіх часів «Despacito» з 6,7 мільярдами переглядів.

Кампанія спрямована на популяризацію не тільки напоїв HELL ENERGY, але й HELL ENERGY Coffee - лінійки холодної кави, що дебютує на міжнародному ринку в цьому році. Рекламний ролик був знятий на вулицях Нью-Йорка і в розкішній квартирі на 52-му поверсі. Зйомки проводилися у співпраці з тією ж американською продюсерською компанією, що й попередні, тому під час роботи актор зустрівся зі «старими знайомими» з HELL і знімальної групи. Як і на попередніх зйомках,  він продемонстрував найвищий професіоналізм, а також блискуче почуття гумору.  

 «Цього року зйомки проходили в прекрасному місці, нам було дуже весело і все пройшло добре. Незважаючи на те, що в заключну сцену попереднього ролика ми включили невеликий прикол, де Брюс по-змовницьки посміхається, цей ролик виглядає зовсім інакше. Крута і чарівна особистість Брюса ідеально вписується в нашу концепцію, і у Зулейці  ми знайшли для нього ідеальну партнерку», - розповів про зйомки реклами Пітер Пантле, директор з міжнародних комунікацій і маркетингу HELL ENERGY.

Кампанія, схвалена Брюсом Віллісом, стартує по всьому світу в середині травня. Рекламу можна переглянути за посиланням: www.hellenergy.com/bw_tvc_ua.

За матеріалами прес-релізу

Сделать Онлайн-Заказ...

Получить консультацию...

    НОВОСТИ    

30.06.20

Facebook рассказала о новых способах монетизации для авторов контента

22.06.20

Burberry сняли ролик в поддержку месяца прайда

15.06.20

«Ревущие 20-е» в дизайне упаковки для икры Sturios

08.06.20

Изменения и новые грани эффективности razom communications

01.06.20

Payoneer проаналізував ситуацію з e-commerce у світі

Все новости...

 


тел./ф.: (044) 339-99-83
e-mail: mail@centre.ua

 

 

 


© www.centre.ua РГ Центр 1995 - 2020